KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16299092
nr 1629 9092
Margarita Hessler Löfgren. Signerad, "La escalera en la fica". Olja på duk, 69x38 cm, yttermått inklusive ram: 78x47 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:04:54
17/6 19:37:42
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer